Jesteś tutaj:

Kontakt tel: 22 766 45 00

19306
Dane kontaktowe
Sekretariat Domu jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.
Telefon: 22 766 45 01

Mail: sekretariat@domkombatanta.pl
Strona www: www.domkombatanta.pl
www.facebook.com/DPSLegionowo
 
 

Dyrektor Domu – Anna Kaczmarek
Tel. 22 766 45 03 dyrektor@domkombatanta.pl

Główny Księgowy –Agnieszka Kryśkiewicz
Tel. 22 766 45 04  ks@domkombatanta.pl

Kierownik Działu Administracyjno Gospodarczego – Marta Nagel
Tel. 22 766 45 08  administracja@domkombatanta.pl

Kierownik Działu Opiekuńczo - Terapeutycznego - Anna Krzeszewska
Tel. 22 766 45 18 a.krzeszewska@domkombatanta.pl

Dział Księgowości – Anna Jarczewska, Katarzyna Kakietek
Tel. 22 766 45 05

a.jarczewska@domkombatanta.pl
k.kakietek@domkombatanta.pl
 
 

Specjaliści pracy socjalnej:
Marta Kluge         socjalny@domkombatanta.pl
Ewa Zalewska     e.zalewska@domkombatanta.pl


Pracownicy socjalni przyjmują interesantów w godzinach od poniedziałku do piątku 8.00-16.00.

Tel. 22 766 45 07

 
Dyżurka pielęgniarek
Tel. 22 766 45 13
 
Dietetyk
Urszula Nierobisz
tel. 22 766 45 09
 
Terapia zajęciowa
Agnieszka Ratyńska - Zdunek Tel. 22 766 45 17
 
Rehabilitacja
Dorota Paczkowska  Tel. 22 766 45 15